Biežāk uzdotie jautājumi – Madera Masters

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā notiek samaksa par pirti?

Maksājumu var dalīt divās daļās – 50 % no kopējās summas pasūtīšanas brīdī un atlikušos 50 % kad pirts ir pabeigta.
Ir iespējams visu summu samaksāt uzreiz vai arī noformēt kredītu pie mūsu kredītpartneriem.

Cik ilgā laikā pirts tiek izgatavota?

Pirtis, atkarībā no modeļa un komplektācijas, ražojam 1 – 3 mēnešus. Taču pasūtījuma kopējais izgatavošanas ilgums ir atkarīgs no rindas kārtības. Attiecīgi, jo vairāk šobrīd ir pirts pasūtījumi, jo garāks ir izgatavošanas laiks. Par konkrētākiem termiņiem lūdzu jautāt konsultantam spiežot ŠEIT

Vai pirtīm ir piegāde?

Iekšzemes pasūtījumiem piegādes nodrošināšanā sadarbojamies ar vairākiem loģistikas partneriem. Ir iespēja izvēlēties pašizvešanu no mūsu atrašanās vietas Piņķos, piegādi un uzstādīšanu vai tikai piegādi līdz galapunktam ar pašizkraušanu.
Internacionāliem pasūtījumiem nodrošinām piegādi sadarbībā ar loģistikas partneriem taču par izkraušanu un uzstādīšanu ir jāparūpējās Jums pašiem.

Ar ko mucveida pirtis atšķiras no tradicionālajām pirtīm?

Galvenā priekšrocība ir tā, ka mucveida pirtis ātri uzsilst un tām ir augsta energoefektivitāte. Tā kā pirts telpai ir samazināts tilpums, tad, lai tā uzsiltu, ir nepieciešams īsāks laiks un mazāks kurināmā patēriņš.
Mucveida pirts forma nodrošina siltuma cirkulāciju un novērš karstā gaisa uzkrāšanos pirts augšpusē – karstais gaiss atrodas vienmērīgā kustībā.

Vai ir iespējams iegādāties mobilu pirtiņu, kas būtu pārvadājama uz piekabes?

Lai gan šāda piedāvājuma mājaslapā šobrīd nav, sazinoties ar pārdošanas komandu, ir iespējams izstrādāt individuālu projektu, lai apmierinātu visas nestandarta vēlmes, ieskaitot mobilitāti.

Vai ir iespējams izstrādāt projektu pēc unikāliem nosacījumiem?

Atkarībā no projekta kādu vēlaties izstrādāt, varam vienoties par dažām izmaiņām mūsu pirts projektos. Lai uzzinātu vairāk par projektēšanas iespējām, sazinieties ar darba vadītāju spiežot ŠEIT

Pirts telpai ir milzīgs logs (puspanorāma un pilna panorāma) – vai nerodas liels siltuma zudums?

Pirts telpai tiek izmantots speciāls 8 mm ESG paaugstinātas drošības stikls jeb rūdītais stikls, kura specifiskās īpašības pasargā no siltuma zuduma. Vairāk par izmantotajiem materiāliem ŠEIT

Vai logs ar laiku neplīsīs?

Izmantojam 8mm ESG rūdīto stiklu, kas garantē drošību un izturību, bet visam pamatā ir termokoks ko izmantojam par bāzi mūsu pirts ražošanā. Termokoks ir termiski apstrādāts materiāls, kas ir praktiski imūns pret mitruma ietekmi un attiecīgi – deformācijām. Pateicoties termokokam varam garantēt to, ka stikls neplīsīs pirts deformācijas ietekmē.