Pirts risinājumi no augstākās kvalitātes materiāliem

Materiāli

Termokoksne

Pirts konstrukcijā izmantota augstākās kvalitātes termokoksne, kas apstrādāta karstumā virs 180 grādiem ar tvaika padevi, palielinot materiāla noturību pret laikapstākļu ietekmi un pretestību pret deformāciju. Izmainot koksnes šķiedras īpašības galaproduktā, ir radīts gandrīz sterils darba materiāls.

Izturība pret puvi un kukaiņiem

Koksnes karsēšanas laikā mainās koksnes šķiedru sastāvs un sadalās celuloze, kas neapstrādātā koksnē kalpo par barību sēnītēm un kukaiņiem.

Pretestība pret ūdens uzsūkšanos

Sadaloties hemicelulozei, ūdens uzsūcošās hidroksīdu grupas samazinās, un koksnes spēja uzsūkt ūdeni ievērojami samazinās, salīdzinot ar neapstrādātu koksni.

Ilgmūžība

Koksnei, kas apstrādāta ar karstumu, atšķirībā no termiski neapstrādāta materiāla ir trīsreiz ilgāks vidējais kalpošanas laiks.

Pirts krāsnis

Madera Masters pirtīm tiek uzstādītas HARVIA krāsnis.

HARVIA ir pasaules mēroga līderis pirts un SPA aprīkojuma ražošanā. HARVIA produkcija ir pazīstama ar to, ka tā palīdz sniegt relaksējošu pieredzi un labsajūtu ne tikai profesionālos SPA kompleksos, bet arī nelielās pirtiņās mājas pagalmā. HARVIA pirts apsildes risinājumi savienojumā ar termokoksnes īpašībām un mūsu unikālajiem dizainiem piedāvā neaizmirstamu pirts sajūtu, ko atcerēsieties ilgi.

Stikla elementi

Lai sasniegtu vislabāko kvalitāti, pirts konstrukcijā izmantoti vienīgi ESG (paaugstinātas drošības stikls) stikla elementi. ESG stikla galvenās priekšrocības, salīdzinot ar citiem stikla elementiem, ir paaugstināta izturība pret nelieliem triecieniem un vibrācijām, mazāka jutība pret temperatūras svārstībām un samazināta iespēja savainoties, ja stikls saplīst, jo tas sadalās mazos gabaliņos ar noapaļotiem stūriem.

Citi

Konstrukcijas stiprināšanai tiek izmantotas 5 cm platas nerūsējošā tērauda stīpas.

LED gaismas elementus gan ārpusē, gan zem lāvām nodrošina līderis savā industrijā OSRAM.

Madera Masters pirtis netiek krāsotas, bet gan apstrādātas ar lazūru. Lazūra nodrošina dekoratīvu krāsas toni un palīdz izcelt koka dabisko izskatu. Tā ir piemērota koka elementu apstrādei gan ārpusē, gan iekšpusē. Lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti, esam izvēlējušies HK REMMERS Lasur kolekcijas pieejamo krāsu gammu.

Esam apvienojušies ar SCHNEIDER ELECTRIC, lai rastu risinājumu drošai, kvalitatīvai un ilgmūžīgai elektroinstalācijai. 

Lai garantētu augstākā līmeņa jumta drošību, uzklājam dubultu bitumena šindeļa segumu, apakšā paklājot aizsargslāni. Tas ļauj mums garantēt mitruma necaurlaidību un pirts ilgtspējību. 

Kvalitātei ir nozīme, tāpēc noteikti novērtēsiet WÜRTH savelkošos elementus.